Ďalší krok zapredancov smerujúci k zločinu

19.09.2015 19:08

CHARTA 2015 - Sekretariát

 

    Vyhlásenie CHARTY 2015:

    Na Slovensku bude Regionálne velieľstvo NATO.

    „Vrchné velenie NATO pre Európu v Bruseli pripravuje zriadene regionálnych veliteľstiev NATO na Slovensku a v Maďarsku. Rozhodne o tom summit NATO, ktorý sa uskutoční 8. októbra tohto roku v Bruseli. Slovensko už pred nedávnom požiadalo o zriadenie logistického centra NATO na našom území a o zriadenie trvalej vojenskej základne. O zriadení trvalej základne nechce premiér Fico ani počuť“.

    Toto oznámili slovenské verejnoprávne i súkromné médiá nám, občanom Slovenska, v piatok 18. septembra 2015.

    Takže okupanti našej krajiny spolu s kolaborujúcimi domácimi politikmi rozhodli za nás. Rozhodli, že regionálne veliteľstvo NATO na Slovensku bude, hoci pre nás, občanov Slovenska, toto ďalšie obmedzenie suverenity a pritvrdenia okupácie nie je potrebné k ničomu, neupevňuje našu bezpečnosť, práve naopak, približuje nás k vojne a ohrozuje životy nás a našich detí. Postavili nás pred hotovú vec, bez možnosti diskusie, oponentúry, námietok, protinávrhov, prípadne referenda tak, ako by sa v suverénnom a demokratickom štáte patrilo, čo by malo byť v demokracii samozrejmosťou.

    Prosto: Regionálne veliteľstvo NATO na Slovensku bude a hotovo!

    Týmto krokom sa Slovensko stáva prvoradým terčom balistických rakiet a zbraní hromadného ničenia tých, ktorých práve NATO vojensky ohrozuje a provokuje k vojne, tých, z ktorých vojnoví štváči vo Washingtone, Bruseli, ale i v Bratislave vyrábajú agresora a nášho úhlavného nepriateľa len preto, lebo nadnárodný kapitál Západu dostal zálusk na Rusko, na jeho energetické, surovinové a ľudské zdroje.

    Občania Slovenska si neželajú žiadne regionálne veliteľstvo NATO na Slovensku, žiadne logistické sklady ani trvalé vojenské základne!

    Rozsievači vojny a vojnoví štváči prechádzajú na pokyn zo zahraničia znovu a opakovane do ofenzívy. Facku, ktorú utrpeli formou aktívneho odporu od odporcov NATO na Slovensku ešte len pred zopár dňami, v čase prejazdu konvoja armády USA a od občanov Slovenska, ktorí na mávanie okupantov z amerických transportérov odpovedali zdvihnutím prostredníka už zrejme strávili. Tak svoj propagandistický a politický neúspech si potrebujú vykompenzovať ďalším tlakom militarizmu a manipulácie na nás, na prostých občanoch Slovenskej republiky, ďalším postupným zaťahovaním a navliekaním Slovenska do pripravovanej vojny.

    Okupantov z USA a zo zločineckej organizácie NATO na Slovensku nikto nevítal, Slováci ich ignorovali, občania Slovenska ich tu nechcú a nepotrebujú .

Naopak. Oni nás potrebujú, ale len ako potravu pre delá vo vojne s Ruskom, ktorú intenzívne pripravujú.

    Zločinci vo Washingtone a Bruseli už rozhodli, že sa na Slovensku usadia definitívne, natrvalo a teraz 8. októbra 2015 v Bruseli si to nechajú formálne potvrdiť i s pomocou slovenských zapredaných vlastizradných politikov.

    PROTESTUJEME!

    Nedovolíme Slovensko zaťahovať stále viac a viac do ich odpornej hry, ktorej konečným pomenovaním je VOJNA.

    Urobíme všetko pre to, aby zapredanci z vlády, parlamentu, prezidentského paláca, ministerstiev obrany a vnútra Slovenskej republiky, ani ich oddaní spojenci vo verejnoprávnych i súkromných médiách na Slovensku manipulujúci verejnú mienku, nedosiahli svoj cieľ a nevmanipulovali Slovensko a Slovákov do bratovražednej vojny proti Rusku!

    Vyzývame predsedu vlády Slovenskej republiky Róberta Fica, prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku a poslancov parlamentu Slovenskej republiky, ako aj členov delegácie Slovenskej republiky na nadchádzajúcom summite NATO v Bruseli dňa 8. októbra 2015,  aby o d m i e t l i a neschválili zriadenie regionálneho veliteľstva NATO na území Slovenska.

    Odpor proti okupantom je právom i povinnosťou občanov suverénnej krajiny!

 

V Košiciach dňa 19. septembra 2015

Sekretariát CHARTY 2015