Ešte stále nevidíte fašizmus?

13.04.2015 04:53

CHARTA 2015 - Sekretariát, Peter Nišponský

    EŠTE STÁLE NEVIDÍTE FAŠIZMUS?
 

    Príspevok fašistickej ukrajinskej chunty k svetovému mieru. 
  Búranie a ničenie pomníkov v Charkove je vedené za asistencie fašistickej ukrajinskej polície v noci. Neonacisti ukazujú svojui moc na základe novoprijatého protisovietskeho a protikomunistického zákona. Pre etnických Rusov žijúcich na Ukrajine a pre komunistov a ich rodiny zriaďujú koncentračné tábory. Za našimi hranicami pokračuje a stále viac sa prehlbuje fašistický teror.

  HNUS, ktorý Európa naposledy zažila za nacistickej okupácie a za Hitlera.
     A Európska únia, Európa, "demokrati" i politici na Slovensku na želanie vojnovej doktríny USA a na pokyn Bieleho domu a Pentagonu mlčia. Tvária sa ako hlucho-slepí, ako by nič nevideli a nepočuli a podporujú ukrajinských fašistov. Pán prezident Kiska, páni poslanci v Slovenskom parlamente, pán premiér a členovia vldády SR tiež nič nevidia a nič nepočujú. Podávajú si ruky s predstaviteľmi fašistického režimu na Ukrajine a prezentujú ho ako obeť ruskej agresie a ako režim demokratický.

       A čo my, občania Mieru? 

   My tiež nič nevidíme a nepočujeme? Ešte nepočujete dupot fašistických čižiem i na našich námestiach a treskot nacistických bubnov? 

    Snažia sa nás dotlačiť do apatie, letargie a nezáujmu o vývoj na Ukrajine. Snažia sa v nás vyvolať nenávisť voči Rusom a Rusku neustálym opakovaním klamstiev o ruskom agresorovi, o ruskej hrozbe, o Putinovi, ktorý je obludou.

    Vyrábajú z nás masu, ktorá bude povoľná a pôjde položiť svoje životy za ich záujmy na východný front. 

    Podarí sa im to? Alebo sa nám už konečne otvoria oči ?

    Pozrite si toto video o váľaní sôch fašistami v Charkove a posúďte sami.