Fašizmus na Ukrajine vtedy a dnes.

11.04.2015 14:55

CHARTA 2015 - Sekretariát

    Historická dokumentačná fotografia. 
    "Hrdinovia Ukrajiny" z pomocných policajných práporov v čase okupácie Ukrainy počas Veľkej vlasteneckej vojny vraždia židovské deti a matky v obci Miropol v Žitomirskej  oblasti.
 
    Fašistický parlament súčasnej Ukrajiny pred dvomi dňami t.j. 9. apríla 2015 uznal i týchto príslušníkov Ukrajinskej povstaleckej armády (UPA) a Organizácie ukrajinských nacionalistov a bojových organizácií "národného vodcu" Stepana Banderu, za bojovníkov za nezávislosť a za Ukrajinských národných hrdinov.
 
    Prezident Slovenskej republiky pán Andrej Kiska svojimi politickými vyhláseniami a aktivitami, podávaním rúk a tľapkaním sa po pleciach podporuje tých, ktorí vrahov a fašistov oficiálne vyhlasujú za národných hrdinov, tých ktorí páchajú genocídu na vlastnom národe zbraňami veľmi vysokej účinnosti.
 
    Takmer celá politická garnitúra Slovenska pokrytecky mlčí o prijímaní a brutálnom uplatňovaní protidemokratických a fašistických zákonov na Ukrajine, čím toto konanie a vývoj mlčky schvaľuje.
 
    Pán premiér Róbert Fico sa pripravuje na oficiálnu návštevu Kyjeva, kde sa stretne a podá si ruku s krvavým premiérom Ukrajiny Arsenijom Jaceňukom, ktorý tento fašistický vývoj nie len schvaľuje, ale i podnecuje a realizuje.
 
    Toto je cesta Slovenska do pekla. Do pekla fašizmu a vojny.
    My nemôžeme a nebudeme mlčať.
    Lebo podpora ukrajinského fašizmu zo strany slovenských politických predstaviteľov je niečo zlé, čo  nie je v súlade so záujmami Slovenska ani jeho občanov.
 
    Ten kto sa spolčuje so zločincom, je i sám zločinec. 
   My si neželáme občiansku, ani inú vojnu na Ukrajine a nedovolíme pokryteckým politikom a vojnovým štváčom zaťahovať Slovensko do osídiel fašistických záujmov, ani do vojny.
 
    My nechceme vojnu!
    My chceme MIER.