Jediná správna pravda pána Kisku

03.03.2015 15:09

Autor: Ondrej Kubík (Prevzaté z portálu: Nechceme základne NATO na Slovensku)

Súčasnú slovenskú politickú elitu, ktorá je voči NATO tak veľmi servilná hnevá, keď sa facebook a vôbec, akékoľvek iné sociálne siete stavajú proti ich záujmom. 

Najlepšie by bolo facebook, alebo ešte lepšie internet "demokraticky" obmedzit a sprístupniť ho iba tým, ktorí neohrozujú štátne záujmy a rozširujú jedinú pravdu. Názorová pluralita v našej spoločnosti je zjavne nežiadúci fenomén a hlása sa iba ako lacné klišé politickej prozápadnej pretvárky. Názorovej plurality sa u nás nedostáva priestoru vôbec, pretože znamená jasné nebezpečenstvo, a síce, že ľudia náhle otvoria oči a začnú uvažovať ako súdržný národ a potom akákoľvek iná informácia z opačného názorového spektra je priam démonizovaná a zatracovaná, ako ideologicky zvrátená. 

Áno, najvyšší predstaviteľ slovenského štátu má pravdu, keď hovorí, že treba bojovať v tzv. informačnej vojne, ale táto vojna nie je čierno-bielým konfliktom, kde na jednej strane stojí absolútna a jediná správna pravda pána Kisku a na druhej absolútna lož väčšinového obrodeného a uvedomelého slovenského národa, ktorý má právo na svoje názory a na rôznorodé zdroje, z ktorých ich slobodne vytvára...