"JEDNOTKU NATO, CHRÁNIACU SLOVENSKO TREBA PODPORIŤ" tvrdí minister Lajčák v Bielom dome.

28.02.2015 12:04

Autor: Peter Nišponský

Okupanti prichádzajú

"JEDNOTKU NATO, CHRÁNIACU SLOVENSKO TREBA PODPORIŤ" tvrdí minister Lajčák v Bielom dome. 

Okupanti z USA sú už na Slovensku a postupne prichádzajú ďalší.

"Ministerstvá obrany a zahraničia nezatvárajú dvere pred základňou NATO na Slovensku". Jedna stála základňa NATO na Slovensku už existuje aj teraz. Stačí, ak sa pozrieme na Centrum pre nevybuchnutú muníciu v Trenčíne, ktorá je stála aliančná štruktúra na Slovensku so stálou prítomnosťou aliančných vojakov. Medzi tým už začínajú vojská USA cvičiť na Lešti a v Kamenici nad Cirochou a letisko Sliač je už dlhodobo okupované zahraničnými kvázi inštruktormi a riadiacimi zložkami leteckej prevádzky z NATO.

Radi by sme pripomenuli občanom Slovenska veľmi dôležitú skutočnosť, o ktorej politici i médiá zo zásady mlčia:
“NATO nikdy nikoho nemôže nútiť a ani nenúti, aby zriadil základňu na území členského štátu. Ak sa slovenská vláda rozhodne, alebo už rozhodla, že základne a cudzích žoldnierov tu u nás chce, môže sa o to usilovať a vtedy tu budú. 
Teda nie Brusel ani NATO, ale Slovenská vláda, slovenský parlament a slovenský prezident nesú plnú váhu zodpovednosti za "Pozývacie listy" a právnu i morálnu zodpovednosť za to, že jednotky cudzích armád agresora NATO na Slovensku už sú, že tu budú i cudzie základne, cudzie zbrane.... a nakoniec vojna proti Rusku - ako vyhlásenému a nimi označenému "agresorovi".
Tým vystavujú nás, občanov nebezpečiu násilia, agresie a vojny.

Páni zločinci. 
Vasiľ Biľak je svojim údajným pozývacím listom, ktorý údajne zaslal do ZSSR v roku 1968 len veľmi maličký v porovnaní so zločinmi, ktoré páchate dnes vy. Lebo súčasná nová okupácia Slovenska je vašim dielom a za toto budeme my pykať, ale vy znášať plnú politickú, morálnu ale i osobnú zodpovednosť.
V tomto prípade vy ste NATO a my sme MIER.