Michalovce 25. marca 2015 - SME PROTI VOJNE!!!

03.04.2015 17:20

CHARTA 2015 - Sekretariát

    Teraz sme sa vrátili z mierového zhromaždenia občanov z Michaloviec, ktoré usporiadali komunisti zo Zemplína, v spolupráci s CHARTOU 2015, Stranou práce, mierovými a protivojnovými aktivistami východného Slovenska. 
    Zhromaždenia sa zúčastnilo cca 100 až 150 stálych účastníkov a niekoľko stoviek okoloidúcich, z ktorých sa mnohí zastavovali a počúvali.
    Podarilo sa nám vyzbierať vyše 120 podpisov občanov k petícii Za okamžité vystúpenie SR zo štruktúr NATO a získať vyše 130 podpisov nových signatárov CHARTY 2015.
    Prejavy mierových aktivistov, ktorí vystupovali na zhromaždení, sa stretli s priaznivým ohlasom prítomných občanov, ktorí sa stále viac aktivizujú za mier a proti vojne.
    Ďakujeme organizátorom za perfektnú organizáciu podujatia a zúčastneným občanom za pozornosť a za aktivitu.
    Na východe Slovenska pokračujeme v mierových, protivojnových aktivitách i za vystúpenie Slovenska z NATO dňa 31. marca 2015 v Prešove.
    Pozývame všetkých ľudí mieru Šariša a okolia na naše zhromaždenie do Prešova.
    Zajtra sa symbolicky naši reprezentanti zúčastňujú manifestácie proti účasti Slovenska v NATO a proti základniam NATO na Slovensku v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí a Mierorvej manifestácie proti vojne "Handlovská výzva" v Handlovej.
Pridajte sa k nám.
Smrť vojne!
Nech žije mier!

 

Fotogaléria: Michalovce 25. marca 2015 - SME PROTI VOJNE!!!