Mierotvorca Martin Glváč

01.10.2015 09:09

CHARTA 2015 - Sekretariát, Peter Nišponský

    Všimnite si, ako krásne a zreteľne sa vyníma hlava ministra Glváča z okupačného obrneného transportéra armády USA, ktorý práve prišiel z Nemecka, cez Českú republiku "na priateľskú návštevu" na územie Slovenska.


    Pán Glváč je "frajer", fešák a dobrý hostiteľ a preto prišiel privítať okupantov na slovensko-českú hranicu osobne. So všetkou parádou reprezentanta pohostinných Slovákov nastúpil dobrovoľne do obrnenca US Army pod ťažký guľomet, ktorého poslaním je zabíjať neposlušných "Slaves" kdekoľvek na svete.


    Pánovi Glváčovi nevadí, že drvivá väčšina národa a občianstva Slovenska s pobytom okupantov na Slovensku nesúhlasí a nemôže ich tu ani cítiť. Pán Glváč len prosto a jednoducho plní pokyny pána premiéra Fica, ktorý ho do vlády nominoval, rozkazy svojich pánov z centrály NATO v Bruseli a svojho najvyššieho čierneho veliteľa z Bieleho domu z Washingtonu. Čo je ho tam po akomsi Slovensku a po názoroch a požiadavkách jeho občanov?

    Mimochodom, nám starším, ktorí si už aj čosi pamätáme vytvára táto fotografia paralelu s bývalým prezidentom socialistického Rumunska Nicolae Cauošescom. 
   Toho tiež svojho času tesne pred jeho zavraždením v priamom prenose kamier TV Romania spolu s manželkou vyťahovali z podobného obrneného transportéra, avšak nasilu. Tiež sa jeho hlava (vtedy v baranici) vynímala z toho transportéra.
    Žeby pán Glváč už trénoval?

    Ale teraz celkom vážne: 

Okupantov z USA, ani z NATO, ani z akejkoľvek inej krajiny tu na Slovensku nepotrebujeme! 
Nechceme Slovensko v NATO, ani NATO na Slovensku!

 

    Nám stačí obyčajný občiansky a ľudský mier pán Glváč. Pochopte to prosím a nenúťte nás v dôsledku vašej politickej i morálnej zrady konať násilie.