Načo stredná Európa potrebuje NATO?

20.12.2015 17:53

CHARTA 2015 - Sekretariát

 

    Prvé produkty vojnovej propagandy Slovenskej atlantickej komisie, ktorá sa údajne usiluje o  "aktívne formovanie bezpečnostnej politiky Slovenskej republiky" sú už na svete. 

   Môžete si pozrieť jeden z nich (viď videoclip nižšie) pod názvom "Prečo stredná Európa potrebuje NATO", alebo "Akčný plán pripravenosti NATO". Cieľom je, aby sme prijali ich filozofiu vojny, militarizácie Európy, ich koncepciu zbrojenia a strašenia Ruskom, ako agresorom a našim novým nepriateľom.

    Snažia sa byť "dokonalí". S propagáciou militarizmu a vojny začínajú už od detí z materských škôlok. Spolu s materským mliekom podávajú i takéto "úžasné a čudesné" videoclipy.

    Však si pozrite na čo všetko vyhadzujú peniaze, akú úroveň má tá ich NATOPROPAGANDA. Táto cesta, na ktorú nás navádzajú je cestou k násiliu, intolerancii a k VOJNE.

 

    Vážení páni zo Slovenskej atlantickej komisie. Ak chcete vedieť, ako sa robí MIER pozrite si napríklad ruskú rozprávku Máša a medveď. Tento seriál animovaných rozprávok dnes už dobil kultúrny a mierový svet. Napríklad len jedna z epizód tejto ruskej rozprávky o dobráckom medveďovi a rozmarnom dievčatku Máši prekročila na sieti You Tube hranicu miliardy prehraní. Tým sa nemôže pochváliť dokonca ani žiadne z diel spoločnosti Walta Disneyho.

    Zamyslite sa prečo sú Rusi tak úspešní a vy ste tak neúspešní. Možno to prispeje nie len vám, ale i nám všetkým.


    Pozrite sa ako vyzerá MIER. (Viď nižšie jednu z epizód rozprávky Máša a medveď - 24 diel pod názvom "Dobrú chuť" - 371 miliónov vzhliadnutí na celom svete!).

 

    *  Po prečítaní článku môžete hlasovať v ankete (Vľavo hore.) Ďakujeme.