NATO - demokracia, alebo fašizmus?

24.01.2016 09:18

CHARTA 2015 - Sekretariát

    Turecká armáda, ako súčasť vojenského paktu NATO, ako spojenec Slovenska v NATO na pokyn svojho najvyššieho veliteľa prezidenta Turecka Erdogana - priateľa a vzoru nášho pána prezidenta Andreja Kisku brutálne a nezakryto vraždí obyvateľov v meste Cizre v Turecku. Len dňa 21 januára 2016 tam zahynulo pod paľbou guľometov armády Turecka 25 civilných, neozbrojených mierumilovných osôb. (Viď video pod článkom, alebo klikni na odkaz).
Vraždí svojich vlastných občanov, civilných obyvateľov idúcich pod bielymi vlajkami pochovať svojich armádou zavraždených príbuzných.
    Toto je "demokracia" v poňatí politických predstaviteľov Európy. Toto je demokracia, ktorú nám dával pán prezident Kiska ešte pred nedávnom za vzor, kedy po rokovaní s Erdoganom vyhlásil, že Turecko je spriatelenou krajinou a môže nám byť v niektorých aspektoch politiky a života vzorom!!!
    Krajina, ktorá usiluje o vstup do Európskej únie, krajina, ktorá je súčasťou "obranného" spoločenstva organizácie NATO nie len vraždí, ale i väzní opozíciu po stovkách, väzní a mučí novinárov, ktorí uverejnia čo i len hlásku o terore v Turecku po desiatkach až stovkách, zatvára a rozpúšťa opozičné a občianske slobodné médiá.
    Je zaujímavé, že k štátnemu násiliu, politickým vraždám, teroru rozpútanému prezidentom Turecka voči vlastným občanom a voči Kurdskej menšine sa naši politici, ani korporátne médiá akosi aktuálne nevyjadrujú a tieto informácie sa snažia tutlať, utajovať a nezverejňovať.
    Slovensko posilluje armádu a policajné zložky, navyšuje stavy obrancov systému, nakupuje zbrane a začína s výcvikom mladých dobrovoľníkov vraj pre prípravu záloh, údajne z dôvodu prípravy na obranu Slovenska pred nepredvídanými okolnosťami súvisiacimi s eskaláciou napätia zo strany údajne nepriateľského Ruska a proti prípadnému potencionálnemu terorizmu.
    Máme obavy, aby táto ozbrojená moc nebola v budúcnosti zneužitá proti nám, proti vlastným občanom Slovenska obdobne, ako to ukazujú naše "vzory" v Turecku.
    Erdoganovo konanie je posvätené politickou podporou predstaviteľov USA - je teda podľa súčasných vládcov sveta demokratické. Erdogan i vláda USA týchto ľudí, ktorí sa bránia pred terorom tureckej štátnej moci, ktorí bránia svoje domovy a identitu vyhlásili za teroristov. Teroristom je podľa toho každý, kto prejaví nesúhlas a odpor voči globálnym záujmom USA a im podriadených satelitov.
    Erdoganovmu Turecku bola zo strany politických predstaviteľov USA pridelená úloha strelca v šachovej partii, ktorú USA rozohrávajú v Sýrii na kurdských územiach, aby tam uchopili moc a udržali si vplyv pre ďalší rozklad a rabovanie krajín blízkeho východu a pre začatie vojny proti Rusku vo väčších rozmeroch. 
    Postoj našich - slovenských politikov v tejto šachovej partii je teraz výlučne podriadený záujmom USA a ak príde čas budeme zo strany NATO natlačení do tejto pripravovanej vojny na obranu globálnych záujmov USA ako bojujúca strana.
    My v CHARTE 2015 v zoskupení ľudí usilujúcich o mier a spoluprácu, takéto konanie nepovažujeme za demokratické! Podľa nás je to genocída, vojnový zločin a novodobý Eurofašizmus!
    Vyzývame politických predstaviteľov Slovenska, prezidenta SR Andreja Kisku, poslancov NR SR, Vládu Slovenskej republiky a premiéra Róberta Fica, aby vraždenie kurdskej menšiny a tureckej opozície v Turecku verejne odsúdili a vykonali všetko, čo je v ich možnostiach k zastaveniu tejto genocídy páchanej na občanoch Turecka.
 
*  Po prečítaní článku môžete hlasovať v ankete (Vľavo hore.) Ďakujeme.