NOČNÍ VLCI na Slovensku vzdávajú úctu mieru.

17.09.2015 06:18

CHARTA 2015 - Sekretariát

    NOČNÍ VLCI POZDRAVUJÚ SLOVENSKO.

    Kolónu vojenskej agresie, okupácie z US Army, ktorá tu u nás na Slovensku hrmí VOJNOU vystrieda kolóna MIERU Nočných vlkov z Ruskej federácie.

Pozývame vás k účasti a k pozdraveniu účastníkov motorkárskej jazdy Slovenskom za účasti Ruských Nočných vlkov, ktorá sa uskutoční v mene mieru a vďaky našim osloboditeľom od nacizmu v dňoch 19 - 20. septembra 2015 na trase Kalinov, Tokajík, Prešov, Slovnaft Prešov, Poprad, Vernár, Brezno, Banská Bystrica, Budča, Bratislava. (Pozrite si harmonogram jazdy mieru - viď foto programu)

    VITAJTE PRIATELIA MIERU.

    My, signatári, sympatizanti a priatelia CHARTY 2015 prídeme privítať sa pozdraviť Nočných vlkov z Ruska podľa našich možností na trase ich prejazdu.

    Vvberte si program, trasu a miesto privítania.

    My na rozdiel od kolaborantov vítajúcich okupačné americké vojská vítame MIER. Mier, ktorý teraz symbolizujú naši priatelia z Ruska, ľudia, ktorí si vedia uctiť svojich i našich predkov, bojovníkov proti nacizmu, ľudia, ktorí poznajú cenu mieru.

    MUDr. Andrej Janco - hovorca CHARTY 2015:

    "Všetkým !!! Všetkým !!! Všetkým !!! Zdieľajte !!!

    Milí priatelia. Na pozvanie popradského klubu Čierny Vlk a Charty 2015 prídu na Slovensko stovky bajkerov z Čiech, Srbska, Poľska, Maďarska, Slovenska, Nemecka. 

    Medzi tými, čo k nám budú merať najdlhšiu cestu, sú aj NOČNÍ VLCI z Ruska !!!!!!! Všetkých vítame na Slovensku ! A Vás všetkých srdečne pozývame na miesta, kde sa budeme zastavovať a klásť vence na hroby padlých hrdinov, známych, aj neznámych, na hroby tých, čo položili život vo vojne, ktorú nikto z ľudí práce nechcel. Vo vojne, do ktorej vtiahli národy záujmy veľkokapitálu a nenažranosti niekoľkých rodín, túžiacich vládnuť svetu. Dnešná realita veľmi pripomína horúčku pred 2. Svetovou vojnou, opäť je tu vojnové štvanie kúpených médií, opäť je tu okupácia cudzími vojskami, opäť je tu cudzí záujem, povýšený nad naše životy !!!! Preto my, Slováci, aj ostatné národnosti, žijúce na Slovensku opäť ukážme svetu, že si vážime MIER, svoju vlasť, bratstvo Slovanov a svoju vlastnú históriu, krv našich osloboditeľov a miliónov obetí 2. Svetovej vojny. 
Oni idú zo západu na východ, my pôjdeme z východu na západ.
Oni išli na tankoch, my pôjdeme na motocykloch.
Oni išli so zbraňami, my pôjdeme s kvetmi.
Oni išli v mene vojny, my pôjdeme v mene MIERU !!!
Príďte všetci, každý, kto nesúhlasí s agresiou voči Slovensku a s jeho zavlečením do vojnových príprav !!! Príďte na to miesto, kde je to pre vás najbližšie. A nezabudnite pár kvetov, alebo venček".
MUDr. Andrej Janco, Matúš Alexa