Občania POZOR! FAŠIZMUS JE UŽ TU.

05.03.2015 05:29

Autor: Peter Nišponský

    Nepriateľmi pána prezidenta a fašistov na prezidentskom vŕšku sa stávame my všetci, ktorí neakceptujeme ich servilitu voči oligarchom vo Washingtone a Bruseli, my, ktorí nesúhlasíme s klamstvami a vymývaním našich mozgov politikmi a mainstreamom, ktorí nechceme pochopiť ich verziu, že agresorom a vojnovým štváčom je Rusko a Putin a nie oni.

"Je zrejmé, že to nie je len demokratické šírenie vlastných názorov, ale platená informačná kampaň," konštatoval prezident. So  šéfom NATO Stoltenbergom rokovali o tom, ako tomuto fenoménu čeliť, ako úspešne bojovať aj na tomto fronte.

    Prezident Kiska verejne a vedome klame v priamom prenose a cielene straší o platenej proruskej informačnej kampani bez toho, aby poskytol verejnosti jediný rukolapný dôkaz. O to sa ani nesnaží z čoho je zrejmé, že tieto vyjadrenia sú pre neho len propagandistickou rutinou a súčasťou širšie koncipovanej propagandy konštruovanej v centrálach NATO a Pentagonu, ktoré on poslušne plní a prenáša cestou im poplatných médií k verejnosti ako údajné fakty.

    Práve naopak, vyzýva k potrebe obrany pred verejnými sieťami a internetom voľne sa šíriacim oprávneným opačným názorom väčšiny triezvo uvažujúcej spoločnosti, k potrebe účinejšieho propagandistického tlaku médií v prospech presadenia požiadaviek NATO a Pentagonu, k obmedzovaniu voľného šírenia informácií. Dokonca to i pomenoval. Ide údajne o to, že občania Slovenska príliš dôverujú tzv. "konšpiračným teóriám". 

    Takmer to isté, ale inými slovami a v inej dobe aplikoval voči nemeckému národu i šéf Hitlerovej propagandy Joseph Goebbels, známy svojim výrokom "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou". 

    Tak začínal fašizmus v Nemecku v 30 tych rokoch minulého storočia. Názory väčšiny občanov boli násilnou propagandou vodcových poskokov zdecimované na jedinú pravdu, na pravdu, ktorú mal len vodca. Pre desiatky miliónov nevinných občanov sveta to skončilo smrťou. 

    Nedovoľme novodobým vojnovým štváčom, bez ohľadu na to, akú funkciu zastávajú štvať národy do vojny. 
Nechcime skončiť v koncentrákoch a s guľkou v hlave, alebo spálení zaživa v mene nenažratých oligarchov a hlupákov, ktorí im robia poskokov.

Článok, ktorého sa to týka:  Kvôli Ukrajine sa vedie platená informačná kampaň, tvrdí Kiska