Okupácia Európy armádou USA naberá obrátky.

09.03.2015 21:22

K článku: 

Moskva bude poriadne zúriť. USA rozmiestnia vo východnej Európe 3000 vojakov

Autor: Peter Nišponský

   "Rozmiestnenie amerických vojakov je súčasťou pokračujúcej vojenskej rotácie zameranej na posilnenie podpory spojencov v rámci NATO, ktorí sa obávajú rastúcej agresivity Ruska." - hovorí sa v oficiálnom vyhlásení Pentagonu.

    Že tomu dobre nerozumiete?

    Potrebujete preklad?

  Je to jednoduché. Po slovensky sa tomu hovorí OKUPÁCIA Európy armádou USA. Bude z nás prosto druhá Amerika. Ale samozrejme nie plnohodnotná. Len taká polovičná, kolónia nadnárodného oligarchického kapitálu Západu. Kolónia, ktorá je potrebná ako nástupisko do vojny proti Rusku.

    Lebo teória Madeleine Albrightovej o tzv. "nespravodlivom" nadelení prírodných zdrojov na svete naberá v USA na dôležitosti. 

    USA dnes, rovnako ako Nemecko koncom tridsiatych rokov minulého storočia sa rozhodli, že Boh, keď delil bohatstvo Zeme medzi jednotlivé národy, bol príliš a nadmerne štedrý práve k Rusom. Preto je potrebné ten prebytok, ktorý im Boh daroval podľa oligarchov z Floridy a Washingtonu "neprávom", zobrať Rusom a prideliť Rockefellerovcom, Rothschildovcom a ďalším vyvoleným rodinám tohto sveta.

    Preto tí hrdinovia v amerických uniformách po zuby ozbrojení modernými zbraňami prichádzajú k nám do Európy.

    A aby to bolo spravodlivé a aby bola i sranda, tak tvrdia, že nás prichádzajú chrániť. Okupanti v každom období histórie ľudstva a na každom okupovanom mieste vždy tvrdili a dodnes tvrdia to isté" Že prišli chrániť tých, ktorým krajina je vlasťou.

    Veď my Slováci, ale i bratia Česi, Srbi, Ukrajinci i Poliaci.....potrebujeme ochranu. I Hitler nás svojho času chránil pred "obludou" Stalinom, rovnako ako dnes nás naši čerství priatelia spoza Atlantiku chránia pred "obludou" Putinom.

    Tak sa priatelia pripravte na veľkú vojnu. Prvé ročníky povolancov budú rukovať na východný front o niekoľko mesiacov. A potom ďalšie a ďalšie, až kým nepriletí jeden veľký "TOPOĽ-M".

    A potom už len rádioaktívna tma.

    Ďakujeme vám za tú úžasnú "demokraciu", ktorú sme si vyštrngali pred 25 rokmi pakľúčmi.

    Video z vykladania US tankov a transportérov a iných ťažkých zbraní v okupovanej Litve.