Podľa SIS sme všetci potencionálni teroristi

01.03.2015 17:43

Autor: Peter Nišponský

     Počet extrémistov údajne na Slovensku stúpa. „Pozorne vás sledujeme, odkazuje polícia aj tajní“ – novodobí eštebáci!

Branislav Zvara, hovorca Slovenskej informačnej služby: "Môžeme vás i verejnosť ubezpečiť, že naša spravodajská služba (SIS i PZ SR) venuje pozornosť všetkým formám a druhom extrémizmu ako politickému, náboženskému, ľavicovému, pravicovému, tak aj jeho aspektom spájaným s rasovou, národnostnou či náboženskou neznášanlivosťou, rovnako ako aj plneniu ostatných úloh, ktoré pre ňu definuje zákon v oblasti ochrany ústavného zriadenia, vnútorného poriadku, bezpečnosti štátu a jeho občanov,"

 Viac nechcú povedať, ani odhaliť nič.

Na otázku redaktora, aby veci konkretizoval Zvara odpovedal: "Pri rešpektovaní zákonom uloženej ochrany utajovaných skutočností však zároveň musíme konštatovať, že Slovenská informačná služba v rámci výkonu svojich úloh aj na úseku boja proti extrémizmu sa k podrobnostiam nemôže verejne vyjadrovať, pretože by tým porušila platnú legislatívu." 

Nuž čo?

Extrémistom je podľa pánov v bielych golieroch zo SIS a podľa tajných z Policajného zboru SR každý, kto si dovolí verejne, alebo skryto vyjadriť svoj nesúhlasný názor s politickou líniou Slovenskej republiky nadiktovanou Washingtonom a Bruselom, nimi manipulovanými politikmi v SR a nimi uplatenými médiami z oficiálnej masmédiálnej vlny západného oligarchického mainstreamu.

Politický, mediálny i policajný (zatiaľ len psychologický) tlak na občanov SR v posledných týždňoch v priamej úmere so stupňovaním nevyberanej protiruskej propagandy stúpa.

Príčina je jednoduchá: Slováci nechcú ani za svet pochopiť to, čo im do hláv vtĺka propaganda, že:

- Rusko je agresor a nepriateľ, že

- USA a Brusel sú priatelia a mierotvorci, že

- NATO nie je teroristická zločinecká organizácia, ale že

- NATO je mierová, demokratická inštitúcia, ktorá chráni naše deti pred nepriateľom a zabezpečuje i, pokojný spánok, že

- vojenské základne a cudzie vojská krajín ako USA, Nemecka a pod. na území Slovenska nevyhnutne potrebujeme, že

- vyzbrojovanie Slovenskej armády, nákupy zbraní (stíhačiek, vrtuľníkov, obrnených transportérov, radarov, rakiet...) za miliardy z našich vreciek sú absolútne potrebné a sú v poriadku, že

- militarizácia našej krajiny, rusofóbia, vojnové štvanie a strašenie občanov je potrebnou, nevyhnutnou súčasťou súčasnej politiky pripravujúcej nás na vojnu s Ruskom.

 

     Američania (naši aktuálni najlepší priatelia) začínajú byť nervózni a ich ambasáda v Bratislave upozorňuje občanov USA nachádzajúcich sa na Slovensku na možné nebezpečenstvo útokov slovenských extrémistov a na možné násilie voči nim.

 Preto príde veľmi rýchlo doba, kedy už každý, kto nesúhlasí s touto politikou odovzdávanou nám vo vyhláseniach politikov, nimi využívaných úradníkov a mainststreamu a kto to verejne prejaví, bude označený už nie len za extrémistu, ako teraz, ale priamo za teroristu.

Systém tak uplatňuje svoju „demokratickú“ moc a nadvládu nad svojimi občanmi.

Tak to začínalo v tridsiatych rokoch minulého storočia v hitlerovskom Nemecku, tak to začínalo pred takmer dvomi rokmi na Ukrajine a tak to bude pokračovať teraz i u nás.

Pripravme sa.

     Toto je spravodajská rozkladná a zastrašovacia operácia zahraničných spravodajských služieb západu voči nám, Slovákom a Slovanom, aby sme boli pripravení na prípadnú vojnu s Ruskom.

Môžeme byť hrdí na to, že sa Slováci doposiaľ nedali zastrašiť a zmanipulovať tak, ako to dosiahli „majitelia sveta“ na Ukrajine, v Poľsku, v Pobaltí a na Balkáne.

Ešte odolávame, preto tá neskrytá nervozita manipulátorov.

Verme, že sa nám podarí i odolať!