Protiruská propaganda v slovenských médiiách beží naplno

09.03.2015 12:09

Komentár k článku aktuality.sk : Kyjev ukázal svoju verziu Ruského okupanta. Putinovi sa páčiť nebude

Autor: Peter Nišponský

    Ďalší "super" článoček pasujúci do mozaiky nenávistnej protiruskej propagandistickej kampane, ktorej cieľom je urýchlené vymytie našich mozgov a vykreslenie Ruska ako agresora a Putina ako obludy.
 
    Tentokrát z dielne ukrajinskej fašistickej propagandy vyšperkovaný osobne zástupcom šéfredaktora aktualít.sk pánom Jozefom Matejom. Asi teraz za to veľmi dobre platia z fondov EÚ a zo Sorosovských nadácií.
 
    Tak sa robí vojnová propaganda.Páni v Aktualitách.sk sa to naučili od Goebbelsa a možno boli i na rýchlokurze v centrále NATO v Bruseli, či US Army v Pentagone.
 
    Šíria intoleranciu a nenávisť, informačne sú na propagandistickom dne, pri čom zabúdajú, že takéto konanie napĺňa podstatu viacerých trestných činov na Slovensku platného trestného zákona o šírení ideológií podporujúcich fašizmus.
 
    Nemajú obavy, lebo vedia, že im to prejde. Je to verejná objednávka súčasnej parlamentnej, prezidentskej a vládnej moci i na Slovensku.
Čo však neskôr, keď sa bude konať nový Norimbergský proces II. možno už nie v Norimbergu, ale trebárs v Kyjeve, alebo v Bratislave. Na to teraz nemyslia. 
Práve takéto médiá a takíto "nezávislí" publicisti, ktorí robia nadprácu pre zločincov pripravujú pôdu pre nástup fašizmu a vojny i u nás.
 
    Nedovoľme, aby uspeli! Lebo s nimi prichádza nie len neznášanlivosť, intolerancia, ale i  vojna a smrť.