Zablokujme okupantom vstup na územie Slovenska.

11.09.2015 19:45

CHARTA 2015 - sekretariát

    Vážení signatári, sympatizanti a priatelia CHARTY 2015.

    V pondelok, 14. septembra 2015 sa chystajú so súhlasom kolaborantskej vlády Slovenskej repubiky, prezidenta a parlamentu SR vstúpiť na územie Slovenskej republiky armády cudzej moci (USA a krajín NATO). Armády, ktoré pod zámienkou cvičení a prejazdov do tretích krajín kamuflujú prípravu na vojnu. Na vojnu proti Ruskej federácii - podľa mainstreamu a vojnovej propagandy Washingtonu a Bruselu, proti "Rusku ako agresorovi".  

 

    Priatelia.
    Pozývame vás všetkých, ktorí chcete, môžete, máte dosť odvahy a guráže obhajovať suverenitu našej krajiny, nášho krásneho Slovenska a obhajovať MIER, k aktívnemu odporu proti votrelcom - okupantom.
 

    Pokúsme sa všetci spolu nevpustiť okupantov na naše územie. Vyjadrime tým naše vlastenectvo a verejne i náš legitímny názor na túto provokáciu našich kolonizátorov.

    Blokáda vojsk USA na našom území bude po celej trase prejazdu smer Brodské - Bratislava a začína od pondelňajšieho obeda dňa 14. septembra 2015 na hraničnom prechode Lanžhot - Brodské, na hranici Slovenska s Českou republikou. Odpor môžete viesť a svoj nesúhlas prejaviť priamo na cestnom hraničnom prechode v Brodskom, ale aj po celej trase prejazdu okupantov.

    Ak sa blokády nemôžete zúčastniť v pondelok, máte možnosť sa zúčastniť a aktívne protestovať v Bratislave v stredu, dňa 16. septembra 2015 o 14.oo hod. pred vchodom do objektu Ministerstva obrany Slovenskej republiky, kde bude v tom čase deň "otvorených dverí" za účelom oslavy príchodu okupantov organizovaný vládou a ministerstvom obrany SR.

    ZA SLOBODNÉ A NEZÁVISLÉ SLOVENSKO, ZA MIER!